Techniki oraz sposoby wykonania przedstawione poniżej są u mnie standardowe i nie ma za nie dodatkowej opłaty!Takich kołków używam do montażu schodów do betonu. Piankę stosuję tylko jako wyciszenie. Schody są sztywne i nigdy nie skrzypią!Drewno lakieruję w kabinie natryskowej najlepszymi włoskimi lakierami. Lakierowanie zachowuje naturalną strukturę drewna.Szklane podstopnice naklejam na podstopień z MDF-u. W trepie frezuję rowek na szkło. Dzięki temu mam pewność, że szkło nie pęknie.


Potrafię giąć drewno w różne kształty. Wszystkie elementy dopasowuję indywidualnie. Dzięki temu pasują idealnie!


Ostatniego trepa robię zawsze równo z podłogą. Nawet jeśli w betonie nie ma przygotowanego zagłębienia.Cokoły drewniane (listwy przy ścianie) zacinam zawsze pod kątem 45 stopni. Są spasowane tak dokładnie, że żyletka nie wejdzie.


Tak skręcam trepy z podstopnicami przed zamocowaniem do betonu! U góry podstopień jest wklejany w trepa na własne pióro. Schody tworzą własną solidną, mocną konstrukcję.Wangi i belki nośne robię grube i masywne. Nie żałuję materiału. Schody są zawsze stabilne i nie trzęsą się podczas chodzenia.

Kontakt:

Adarus Firma Stolarska

ul. Żwirowa 35, 97-200 Tomaszów Maz.